Opel Agila

1.2 Edition - AUTOMAAT - AIRCO - ELEKTR. PAKKET - 45058KM NAP -
Kleur
grijs
Carrosserie
Hatchback
Ledig gewicht
1015 kg
Wegenbelasting
€114 / €125 per kwartaal
Vermogen
69 KW/h (94PK)
Marge of BTW
Marge
onze prijs € 9.900
Automaat
45058 km
Benzine
2012
Een van de populairste merken, en niet voor niets. Opel biedt uitstekende kwaliteit en altijd genoeg innovatie. Vandaar de slogan 'De toekomst is voor iedereen'. Met zijn pittige benzinemotor stuurt u deze auto gemakkelijk en vlot door het verkeer. Ook 15 inch lichtmetalen velgen, in hoogte verstelbare voorstoelen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank en snelheidsafhankelijke stuurbekrachtiging zijn aan boord.

En natuurlijk is er ook gedacht aan airconditioning. De Opel is standaard voorzien van: lederen stuur, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.

Er is ook een tellerrapport van Nationale Autopas, dat geeft u zekerheid over de kilometerstand van deze auto. Natuurlijk kunt u de kwaliteiten van deze auto pas echt beoordelen na een proefrit. Neem nu contact met ons op, dan zetten wij hem voor u klaar.
Bekijk de galerie

Opties

  • Airco15
  • Achterbank in delen neerklapbaar21
  • Airbag(s) side voor24
  • Airbag bestuurder22
  • Airbag passagier23
  • Alarm klasse 1(startblokkering)26
  • Anti Blokkeer Systeem27
  • Boordcomputer28
  • Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar29
  • Buitenspiegels in carrosseriekleur210
  • Bumpers in carrosseriekleur211
  • centrale vergrendeling met afstandsbediening212
  • Elektrische ramen voor213
  • extra getint glas achter214
  • extra getint glas achter226
  • Lichtmetalen velgen 15"215
  • Lichtmetalen velgen 15"225
  • Metaal-/micakleur216
  • mistlampen voor217
  • Radio-cd/mp3 speler218
  • Radio CD30 MP32UCH23
  • Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk220
  • stuur leder219
  • stuur leder227
  • Style-pakket224
  • Style pakket2BAQ22
  • Voorstoelen in hoogte verstelbaar221
Afleverpakketten
Bij Autobedrijf Gert van den Berg zijn we graag transparant. Omdat de markt heel erg is veranderlijk is en we voor ieder iets wils willen beiden, hebben we drie afleveringspakketten voor u.

Afleverpakket 1

Bij pakket 1 kiest u voor de meeneemprijs maar de auto heeft dan wel minimaal een half jaar APK, krijgt een afleveringsinspectie en de auto gaat keurig van binnen en buiten gereinigd de weg op.
195,00 incl. btw

Afleverpakket 2

Als u voor pakket 2 kiest krijgt u extra zekerheid op het mechanisch gedeelte van de motor en de versnellingsbak in de vorm van 3 maanden garantie op deze delen en is inclusief de items van pakket 1.
595,00 incl. btw

Afleverpakket 3

Full-service, u krijgt de auto met een onderhoudsbeurt volgens schema, 12 maanden BOVAG garantie, van binnen en buiten geheel gereinigd en minimaal een halve tank brandstof. Onderstaande prijs is een indicatie en afhankelijk van het type auto.
vanaf995,00 incl. btw
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden! Voor de huidige beschikbaarheid van dit voertuig vragen wij u contact met ons op te nemen.
© Copyright 2025 - Autobedrijf Gert van den Berg
disclaimer.privacy verklaring.cookiebeleid.Webdesign door Buro Vijf